ePorady24
Юридичні консультації еПоради24ua | Цивільне право | Нерухомість | Стаття
Шукай:
Юридичні консультації
Запитай юриста
Бюлетень
Запишися тут, якщо Ти хочеш отримувати бюлетень
program partnerski
Популярні статті
Популярні запитання
Найновіші статті
Найновіші запитання
Співробітництво
Шукаємо досвідчених спеціалістів з права податкового, цивільного, господарського, сімейного, карного прочитай більше інфоpмації.
Запитай юриста
 
Якщо ти не знайшов(ла) відповіді на своє питання - запитай нашого юриста

Почитай думки клієнтів, які вже скористалися з нашої допомоги (відкрий нове вікно) ››
 • Видається тобі часом, що юристи говорять іноземною мовою? Не у нас! В письмовій юридичній пораді отримаєш не тільки посилання на статті відповідних нормативних актів, а перш за все їх зрозумілу інтерпретацію у відповідності до твоєї конкретної ситуації.

 • Боїшся, що юридична поради може бути неповною або незрозумілою? Не хвилюйся – по отриманні юридичної поради можеш в необмеженій кількості без часового обмеження задавати додаткові питання.

 • Задати питання юристові у нас нічого не коштує. Якщо ціна за юридичну пораду тебе не задовільнить, зможеш без будь-яких зобов’язань відмовитися від послуги.

 • Якщо залежить тобі на швидкій юридичній пораді, то попав ти на добрий юридичний сайт. В типових справах юридичні поради надаємо напротязі 24 годин!

 • Маєш проблеми з правом? Поможемо тобі! Наша команда складається з досвідчених юристів та професійних адвокатів, головним завданням якої є захист інтересів клієнта.

 • Юридичні поради на нашому сайті, це перш за все, зручність – не виходиш із дому, не домовляєшся з юристом, а до цього маєш сталий доступ до юридичної поради!

 • Потрібна тобі конфіденційна юридична допомога? Щоб задати питання у нас, вистачить, що напишеш ім’я і мейл. Не вимагаємо інших особових даних.

Опубліковане: 29.07.2010

Автор: Ірина Ковальчук

Зміна цільового призначення земельної ділянки

Автором розглядається питання зміни цільового призначення земельної ділянки в межах категорії земель відповідно до чинного законодавства.

Вибрані Думки Клієнтів
Я дуже здивована, що зародилася така форма отримання юридичної консультації від юристів, без виходу з дому, що для мене особливо істотне, тому що я опікуюся мамою і онуком. Я дуже рада, що є можливість користуватися юридичними послугами Ваших юристів  і я не завагаюся знову, щоб  скористатися Вашими послугами.  Обов’язково рекомендуватиму Ваш сервіс близьким і знайомим. Я оцінюю на 6, а не тільки на 5.

Спасибо, грамотная и исчерпывающая консультация. Получил ответы на все поставленные вопросы. Также немаловажным считаю оперативность получения ответов.
Владимир

Полученный совет юриста был предоставлен на наивысшем уровне, видно что работают профессионалы, а не студенты. Честно говоря, я не надеялся, что не исходя из дома, я смогу получить юридическую помощь специалистов. Сердечно благодарю.

Дуже прозоре роз'яснення теми, в зрозумілому язиці для людини, що не має, нічого спільного з буквами права. Вичерпні відповіді і справді дуже швидкий і професійний сервіс. Сердечно всім рекомендую.

Писавши свой вопрос к юристам сайта, я уже имел определенные знания по моей проблеме, однако не все положения Гражданского кодекса мне были понятны. Благодаря этому сайту, я получил ответы на все свои сомнения и неясность.

Юридичні послуги на високому рівні. Відповіді написані в зрозумілій мові - це вважаю за великий плюс. Дякую за поради  і рекомендую всім, хто потребує юридичної допомоги, скористатися послугами цього сайту.

I am very satisfied. I am a foreigner and was able to communicate in English. The answers were quite lengthy and sometime very technical, but the lawyer was able to explain things to me in layman's terms in the end.

Перший раз скористався з послуг «інтернет-юристів». Професіоналізм і швидкість відповідей. Задав 5 додаткових питань по справі і отримав вичерпну відповідь. Рекомендую всім! В разі проблем з права в майбутньому, скористаюся знову послугами сайту.

Я назвичайно вдячна і  велике Дякую за надання швидкої, дуже вичерпної і фахової інформації в поданій проблемі. Думаю, що порада допоможе мені в прийнятті однозначного рішення . Я дуже здивована такій професійності  і ретельності  надання послуг.  Всім рекомендую.

Велике спасибі за допомогу. Відповідь я оцінюю як дуже вичерпну і надану в короткий період часу. Що правда не розв'язало це моєї проблеми, але корисні уваги дозволили мені правильно оцінити проблему. Дуже мені подобається можливість задавання додаткових питань.

Я дуже дякую  за обширно надану консультацію щодо моєї проблеми. Я задоволений. Якщо в майбутньому  потребуватиму юридичну пораду, напевно, я звернуся до Вас.


Я дуже задоволений з блискавично даної поради, яка в ясний і зрозумілий для мене спосіб розвіявала мої сумніви.


Швидкі, вичерпні відповіді на питання. Я дуже задоволена і рекомендую  всім!

Супер простое, без ненужной "беготни" получения ответа. Задаешь вопрос и ожидаешь ответа. Открытие. Я получил действительно профессиональный совет. Большое спасибо. Рекомендую.

Благодарю за помощь. Читая опинии о Вас узнал, что Вы добрые юристы, но сейчас по получении ответа, и сам признаю, что на высоком уровне организованный труд. Успехов.

Рекомендую всім сервіс - є справді корисний. Відповіді на питання - зрозумілі, з посиланнями на законодавство і судову практику. Великим плюсом є задавання додаткових питань. І це все в дома... Дякую і бажаю багато клієнтів. Ірина

Я є дуже задоволена Вашим сервісом. З приємністю буду рекомендувати його всім своїм знайомим. Письмова юридична порада була зрозуміла, написана в простій формі.Очікувала на неї півдня. Дуже здивована такій оперативності!

Дуже дякую за вичерпну відповідь. Надання послуги оцінюю на високому рівні. Швидка професіональна консультація. Думаю, що буду користуватися Вашими послугами і рекомендувати знайомим. З повагою, Анатолій.

Благодарю за профессиональную услугу. В будущем воспользуюсь еще из вашего сервиса. Ответы ясны, полны, с ссылкой на законодательство.

Профессионализм! Конкретно, быстро. Я получил исчерпывающие ответы на свои вопросы. Коллектив  фактически заботится о клиентах. Рекомендую всем. Действительно стоит!

 Я очень довольна из такого вида услуг через интернет. Быстро, выгодно, "достава на дом". Рекомендую

Велике спасибі за допомогу , за надання  корисної для мене письмової консультації, яка була для мене змістовна і зрозуміла, і перш за все з посиланням на судові рішення,  а також на чинне законодавство. Можливість написання додаткових питань - це додатковий плюс, завдяки яким можна уточнити інформацію, ще раз запитати про незрозумілі питання, які виникають з відповіді або написати про інтерпретацію юридичних термінів. Завдяки організованій роботі Вашого сайту можна не розмовляючи особисто в зрозумілий спосіб отримати відповіді на питання.

Дуже зручна форма отримання юридичних порад. Добре підготовлена і проста в обслуговуванні система. Вичерпні відповіді.

Сердечно  дякую за швидкі і скурпульозні  відповіді на моє  «мале питання». Наведення в відповіді конкретних статей допомогло  мені захистити свої права. Я знаю, що потрібно робити, який напрямок дій вибрати.  До цього часу я не знала нічого на порушений темат, а тепер я почуваюся сильнішою. Думаю, що то підстава для того, щоб боротися за свої права. Щиро рекомендую всім послуги сервісу.

Професіоналізм і ще раз професіоналізм. Доступно і в простій формі написані відповіді, що є великим плюсом для осіб, які не розбираються на праві і не вміють знайти відповіді на питання, що їх хвилюють.

Я є під величезним враженням від отриманих відповідей на мої питання (головне і додаткове). Вперше я користувалася послугами цього порталу і - я визнаю щиро, що якість наданих послуг - далеко переросла мої очікування. Проблема, з якою я звернулася, була нетипова і вимагала переведення доволі обширного юридичного аналізу. Відповіді були написані дуже ретельно, з врахуванням всіх юридичних нюансів, роз’яснень та інтерпретацій. Заслуговує на увагу факт, що отримані поради були написані прозорим і доступним язиком, що спричинило, що - мимо що я не маю правничої освіти, ані спорідненої, - я не мала жодного клопоту з розумінням посланих мені пояснень. Велике спасибі цілому Колективу Сервісу за відмінне надання послуг. З приємністю всім  рекомендую послуги ePorady24 всім особам, потребуючим швидкої і ретельної юридичної допомоги.

Я користувалася порадами в дорогих юридичних офісах. Нічого не дізналася, але за то  заплатила купу грошей. З приємністю стверджую, що отримані відповіді на мої питання юристами з сервісу були вичерпні і написані "дружелюбною" мовою. Вважаю, що створення цього сайту є чудовим задумом. Я бажаю Вам подальших успіхів і якнайбільше  клієнтів.

Я дякую за поради, я задоволена з Ваших послуг. Не має найменшого порівняння, якщо йдеться про якість Ваших послуг і послуг в адвокатських офісах. У адвокатських офісах,  то шахраї, беруть гроші і замість допомогти, то в моєму випадку ще нашкодили мені, даючи фальшиву інформацію. Я мала щастя, що випадково попала на Вашу сторону.

 В сумме за небольшие деньги - по заданию двух вопросов - я получил существенный юридический совет. После опыта с местными юристами всем заинтересованным рекомендую интернет-сайт eПоради24.

Спасибо за ответы  на все мои вопросы. Аргументы, указанные через юриста наверное, помогут мне в  борьбе за свои деньги. Если   кто-то ищет компетентных юристов, то здесь вы их найдете.

Законодавством України встановлений вичерпний перелік категорій земель України за основним цільовим призначенням.


Відповідно до частини першої статті 19 Земельного кодексу України землі України за основним цільовим призначенням поділяються на такі категорії:

 1. землі сільськогосподарського призначення;
 2. землі житлової та громадської забудови;
 3. землі природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення;
 4. землі оздоровчого призначення;
 5. землі рекреаційного призначення;
 6. землі історико-культурного призначення;
 7. землі лісогосподарського призначення;
 8. землі водного фонду;
 9. землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Крім цього, у межах кожної з категорії земель, земельні ділянки поділяються за конкретним цільовим призначенням. Наприклад, в межах категорії земель сільськогосподарського призначення земельні ділянки можуть передаватися у власність та надаватися у користування фізичним та юридичним особам для ведення особистого селянського господарства, садівництва, городництва, сінокосіння та випасу худоби тощо. 

Згідно із статтею 20 Земельного кодексу України віднесення земель до тієї чи іншої категорії здійснюється на підставі рішень органів державної влади та органів місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень. Зміна цільового призначення земель провадиться органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування, які приймають рішення про передачу цих земель у власність або надання у користування, вилучення (викуп) земель і затверджують проекти землеустрою або приймають рішення про створення об'єктів природоохоронного та історико-культурного призначення.

Зміна цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб, здійснюється за волею власників земельних ділянок у порядку, що визначений Кабінетом Міністрів України.

Водночас, частиною п'ятою статті 20 Земельного кодексу України передбачено, що земельні ділянки сільськогосподарського призначення використовуються їх власниками або користувачами виключно в межах вимог щодо користування землями певного виду використання, встановлених статтями 31, 33-37 зазначеного Кодексу.

Враховуючи вищезазначене можна ствердити, що зміна цільового призначення земельної ділянки в межах категорії земель повинна відбуватися відповідно до Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2008 року N 502.

Окрім вищенаведеного потрібно звернути увагу, що в п. 15 Розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України передбачено, що до набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель, але не раніше 1 січня 2012 року, не допускається купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну земельної ділянки на іншу земельну ділянку відповідно до закону та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб.

 

Якщо хочеш дізнатися більше на цю тему – натисни тут >>

 

Оціни придатність тексту:

Оцінка придатності тексту:
Оціни розуміння тексту:

Оцінка розуміння тексту :
Якщо ти не знайшов(ла) відповіді на своє питання - запитай нашого юриста

Почитай думки клієнтів, які вже скористалися з нашої допомоги (відкрий нове вікно) ››

Порекомендуй статтю другові     версія до друку

 

Ірина Ковальчук – Магістер права, випускниця Львівського державного університету внутрішніх справ. Здобула другу вищу освіту «Спеціаліст з права Європейського Союзу» у Варшавському університеті в Польщі. Практичного досвіду роботи набула в нотаріальній конторі в м. Почаїв, в адвокатському бюро в м. Тернополі, а також міжнародній юридичній компанії «Lexine» в Варшаві (Польща). більше інформації »

»Найбільш читані статті в рубриці

28.07.2011 | Реєстрація і пріоритет обтяжень

»Найновіші статті в рубриці

28.07.2011 | Реєстрація і пріоритет обтяжень
29.07.2010 | Зміна цільового призначення земельної ділянки
06.07.2010 | Зняття заборони щодо відчуження нерухомого майна і транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації нотаріусами України
30.06.2010 | Включення земельних ділянок до статутного капіталу
20.02.2012 | Примусове виконання судового рішення

»Найчастіше читані питання в рубриці

29.07.2010 | Без державного акту на землю - немає права власності!
15.08.2010 | Спадок для іноземця - землі сільськогосподарського призначення
06.01.2011 | Виготовлення державного акту на землю
09.11.2010 | Відчуження нерухомості
29.07.2010 | Чи маю право на приватизацію земельної ділянки?

»Найновіші питання в рубриці

06.01.2011 | Виготовлення державного акту на землю
09.11.2010 | Відчуження нерухомості
15.08.2010 | Спадок для іноземця - землі сільськогосподарського призначення
29.07.2010 | Без державного акту на землю - немає права власності!
29.07.2010 | Чи маю право на приватизацію земельної ділянки?
 
Юридичні консультації Юридичні консультації Юридичні консультації
Думки
Юридичні консультації Юридичні консультації Юридичні консультації
Опитування
Які переваги юридичних порад, що даються через Інтернет
Нижча ціна
Швидкість відповіді
Зручність
Анонімність
Ніколи не користувався з інтернетових послуг юридичних

Юридичні консультації Судова практика | Контакт | Наші партнери | Реклама | Про нас | Політика конфіденційності | Порекомендуй сервіс другові