ePorady24
Юридичні консультації еПоради24ua | Адміністративне право | Інше | Стаття
Шукай:
Юридичні консультації
Запитай юриста
Бюлетень
Запишися тут, якщо Ти хочеш отримувати бюлетень
program partnerski
Популярні статті
Популярні запитання
Найновіші статті
Найновіші запитання
Співробітництво
Шукаємо досвідчених спеціалістів з права податкового, цивільного, господарського, сімейного, карного прочитай більше інфоpмації.
Запитай юриста
 
Якщо ти не знайшов(ла) відповіді на своє питання - запитай нашого юриста

Почитай думки клієнтів, які вже скористалися з нашої допомоги (відкрий нове вікно) ››
 • Видається тобі часом, що юристи говорять іноземною мовою? Не у нас! В письмовій юридичній пораді отримаєш не тільки посилання на статті відповідних нормативних актів, а перш за все їх зрозумілу інтерпретацію у відповідності до твоєї конкретної ситуації.

 • Боїшся, що юридична поради може бути неповною або незрозумілою? Не хвилюйся – по отриманні юридичної поради можеш в необмеженій кількості без часового обмеження задавати додаткові питання.

 • Задати питання юристові у нас нічого не коштує. Якщо ціна за юридичну пораду тебе не задовільнить, зможеш без будь-яких зобов’язань відмовитися від послуги.

 • Якщо залежить тобі на швидкій юридичній пораді, то попав ти на добрий юридичний сайт. В типових справах юридичні поради надаємо напротязі 24 годин!

 • Маєш проблеми з правом? Поможемо тобі! Наша команда складається з досвідчених юристів та професійних адвокатів, головним завданням якої є захист інтересів клієнта.

 • Юридичні поради на нашому сайті, це перш за все, зручність – не виходиш із дому, не домовляєшся з юристом, а до цього маєш сталий доступ до юридичної поради!

 • Потрібна тобі конфіденційна юридична допомога? Щоб задати питання у нас, вистачить, що напишеш ім’я і мейл. Не вимагаємо інших особових даних.

Опубліковане: 29.07.2011

Автор: Ірина Ковальчук

Безоплатна правова допомога

Автором статті висвітлюються основні положення Закону України "Про безоплатну правову допомогу".

Вибрані Думки Клієнтів
Я дуже здивована, що зародилася така форма отримання юридичної консультації від юристів, без виходу з дому, що для мене особливо істотне, тому що я опікуюся мамою і онуком. Я дуже рада, що є можливість користуватися юридичними послугами Ваших юристів  і я не завагаюся знову, щоб  скористатися Вашими послугами.  Обов’язково рекомендуватиму Ваш сервіс близьким і знайомим. Я оцінюю на 6, а не тільки на 5.

Спасибо, грамотная и исчерпывающая консультация. Получил ответы на все поставленные вопросы. Также немаловажным считаю оперативность получения ответов.
Владимир

Полученный совет юриста был предоставлен на наивысшем уровне, видно что работают профессионалы, а не студенты. Честно говоря, я не надеялся, что не исходя из дома, я смогу получить юридическую помощь специалистов. Сердечно благодарю.

Дуже прозоре роз'яснення теми, в зрозумілому язиці для людини, що не має, нічого спільного з буквами права. Вичерпні відповіді і справді дуже швидкий і професійний сервіс. Сердечно всім рекомендую.

Писавши свой вопрос к юристам сайта, я уже имел определенные знания по моей проблеме, однако не все положения Гражданского кодекса мне были понятны. Благодаря этому сайту, я получил ответы на все свои сомнения и неясность.

Юридичні послуги на високому рівні. Відповіді написані в зрозумілій мові - це вважаю за великий плюс. Дякую за поради  і рекомендую всім, хто потребує юридичної допомоги, скористатися послугами цього сайту.

I am very satisfied. I am a foreigner and was able to communicate in English. The answers were quite lengthy and sometime very technical, but the lawyer was able to explain things to me in layman's terms in the end.

Перший раз скористався з послуг «інтернет-юристів». Професіоналізм і швидкість відповідей. Задав 5 додаткових питань по справі і отримав вичерпну відповідь. Рекомендую всім! В разі проблем з права в майбутньому, скористаюся знову послугами сайту.

Я назвичайно вдячна і  велике Дякую за надання швидкої, дуже вичерпної і фахової інформації в поданій проблемі. Думаю, що порада допоможе мені в прийнятті однозначного рішення . Я дуже здивована такій професійності  і ретельності  надання послуг.  Всім рекомендую.

Велике спасибі за допомогу. Відповідь я оцінюю як дуже вичерпну і надану в короткий період часу. Що правда не розв'язало це моєї проблеми, але корисні уваги дозволили мені правильно оцінити проблему. Дуже мені подобається можливість задавання додаткових питань.

Я дуже дякую  за обширно надану консультацію щодо моєї проблеми. Я задоволений. Якщо в майбутньому  потребуватиму юридичну пораду, напевно, я звернуся до Вас.


Я дуже задоволений з блискавично даної поради, яка в ясний і зрозумілий для мене спосіб розвіявала мої сумніви.


Швидкі, вичерпні відповіді на питання. Я дуже задоволена і рекомендую  всім!

Супер простое, без ненужной "беготни" получения ответа. Задаешь вопрос и ожидаешь ответа. Открытие. Я получил действительно профессиональный совет. Большое спасибо. Рекомендую.

Благодарю за помощь. Читая опинии о Вас узнал, что Вы добрые юристы, но сейчас по получении ответа, и сам признаю, что на высоком уровне организованный труд. Успехов.

Рекомендую всім сервіс - є справді корисний. Відповіді на питання - зрозумілі, з посиланнями на законодавство і судову практику. Великим плюсом є задавання додаткових питань. І це все в дома... Дякую і бажаю багато клієнтів. Ірина

Я є дуже задоволена Вашим сервісом. З приємністю буду рекомендувати його всім своїм знайомим. Письмова юридична порада була зрозуміла, написана в простій формі.Очікувала на неї півдня. Дуже здивована такій оперативності!

Дуже дякую за вичерпну відповідь. Надання послуги оцінюю на високому рівні. Швидка професіональна консультація. Думаю, що буду користуватися Вашими послугами і рекомендувати знайомим. З повагою, Анатолій.

Благодарю за профессиональную услугу. В будущем воспользуюсь еще из вашего сервиса. Ответы ясны, полны, с ссылкой на законодательство.

Профессионализм! Конкретно, быстро. Я получил исчерпывающие ответы на свои вопросы. Коллектив  фактически заботится о клиентах. Рекомендую всем. Действительно стоит!

 Я очень довольна из такого вида услуг через интернет. Быстро, выгодно, "достава на дом". Рекомендую

Велике спасибі за допомогу , за надання  корисної для мене письмової консультації, яка була для мене змістовна і зрозуміла, і перш за все з посиланням на судові рішення,  а також на чинне законодавство. Можливість написання додаткових питань - це додатковий плюс, завдяки яким можна уточнити інформацію, ще раз запитати про незрозумілі питання, які виникають з відповіді або написати про інтерпретацію юридичних термінів. Завдяки організованій роботі Вашого сайту можна не розмовляючи особисто в зрозумілий спосіб отримати відповіді на питання.

Дуже зручна форма отримання юридичних порад. Добре підготовлена і проста в обслуговуванні система. Вичерпні відповіді.

Сердечно  дякую за швидкі і скурпульозні  відповіді на моє  «мале питання». Наведення в відповіді конкретних статей допомогло  мені захистити свої права. Я знаю, що потрібно робити, який напрямок дій вибрати.  До цього часу я не знала нічого на порушений темат, а тепер я почуваюся сильнішою. Думаю, що то підстава для того, щоб боротися за свої права. Щиро рекомендую всім послуги сервісу.

Професіоналізм і ще раз професіоналізм. Доступно і в простій формі написані відповіді, що є великим плюсом для осіб, які не розбираються на праві і не вміють знайти відповіді на питання, що їх хвилюють.

Я є під величезним враженням від отриманих відповідей на мої питання (головне і додаткове). Вперше я користувалася послугами цього порталу і - я визнаю щиро, що якість наданих послуг - далеко переросла мої очікування. Проблема, з якою я звернулася, була нетипова і вимагала переведення доволі обширного юридичного аналізу. Відповіді були написані дуже ретельно, з врахуванням всіх юридичних нюансів, роз’яснень та інтерпретацій. Заслуговує на увагу факт, що отримані поради були написані прозорим і доступним язиком, що спричинило, що - мимо що я не маю правничої освіти, ані спорідненої, - я не мала жодного клопоту з розумінням посланих мені пояснень. Велике спасибі цілому Колективу Сервісу за відмінне надання послуг. З приємністю всім  рекомендую послуги ePorady24 всім особам, потребуючим швидкої і ретельної юридичної допомоги.

Я користувалася порадами в дорогих юридичних офісах. Нічого не дізналася, але за то  заплатила купу грошей. З приємністю стверджую, що отримані відповіді на мої питання юристами з сервісу були вичерпні і написані "дружелюбною" мовою. Вважаю, що створення цього сайту є чудовим задумом. Я бажаю Вам подальших успіхів і якнайбільше  клієнтів.

Я дякую за поради, я задоволена з Ваших послуг. Не має найменшого порівняння, якщо йдеться про якість Ваших послуг і послуг в адвокатських офісах. У адвокатських офісах,  то шахраї, беруть гроші і замість допомогти, то в моєму випадку ще нашкодили мені, даючи фальшиву інформацію. Я мала щастя, що випадково попала на Вашу сторону.

 В сумме за небольшие деньги - по заданию двух вопросов - я получил существенный юридический совет. После опыта с местными юристами всем заинтересованным рекомендую интернет-сайт eПоради24.

Спасибо за ответы  на все мои вопросы. Аргументы, указанные через юриста наверное, помогут мне в  борьбе за свои деньги. Если   кто-то ищет компетентных юристов, то здесь вы их найдете.

Право   на   безоплатну  правову  допомогу  - це  гарантована Конституцією  України можливість   громадянина України,  іноземця,  особи без громадянства, у тому числі біженця, отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу,  а також   можливість   певної  категорії  осіб  отримати  безоплатну вторинну правову допомогу у випадках, передбачених законом.

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про безоплатну правову допомогу»  правова допомога - це допомога, що гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел.

Безоплатна первинна правова допомога - це вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Зазначеним вище законом передбачено , що безоплатна первинна правова допомога включає такі види правових послуг:

 • надання правової інформації;
 • надання консультацій і роз´яснень з правових питань;
 • складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
 • надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Законом встановлено суб´єктів надання безоплатної первинної правової допомоги всім особам, які знаходяться на території України, зокрема ними є: органи виконавчої влади; органи місцевого самоврядування; фізичні та юридичні особи приватного права; спеціалізовані установи.

Звернення  про  надання  одного  з  видів правових послуг, передбачених зазначених вище,  надсилаються або  подаються особами,  які досягли повноліття,  безпосередньо до центральних та місцевих органів виконавчої  влади,  територіальних органів  центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування відповідно до їх компетенції.

Звернення про надання  одного  з  видів  правових  послуг, що стосуються дітей, надсилаються або подаються їх законними представниками.  Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування у разі письмового звернення осіб про надання  будь-якого  з  видів правових  послуг,  з питань,  що віднесені до  їх  повноважень,  зобов'язані надати такі послуги протягом 30 календарних днів з дня надходження звернення.

Якщо у зверненні особи міститься лише прохання про надання відповідної  правової інформації,  така правова допомога надається не пізніше п'ятнадцятиденного терміну з дня отримання звернення.  

Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування зобов´язані проводити особистий прийом осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції відповідного органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування. Прийом осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, проводиться постійно в установлені дні та години. Графік прийому осіб повинен бути доведений до їх відома.

Якщо   питання,  порушені  у  зверненні,  не  належать  до компетенції  органу, до  якого  особа написала звернення,  то  такий орган протягом п'яти календарних днів повинен надіслати це звернення  до відповідного  органу  та  повідомити  про  це  особу,  яка  подала звернення.

Нормативний  акт має створити дієвий механізм реалізації конституційного права кожної особи на правову допомогу на території України, а також запровадити європейські стандарти щодо надання безоплатної правової допомоги та доступу до правосуддя.

 

Якщо хочеш дізнатися більше на цю тему – натисни тут >>

 

Оціни придатність тексту:

Оцінка придатності тексту:
Оціни розуміння тексту:

Оцінка розуміння тексту :
Якщо ти не знайшов(ла) відповіді на своє питання - запитай нашого юриста

Почитай думки клієнтів, які вже скористалися з нашої допомоги (відкрий нове вікно) ››

Порекомендуй статтю другові     версія до друку

 

Ірина Ковальчук – Магістер права, випускниця Львівського державного університету внутрішніх справ. Здобула другу вищу освіту «Спеціаліст з права Європейського Союзу» у Варшавському університеті в Польщі. Практичного досвіду роботи набула в нотаріальній конторі в м. Почаїв, в адвокатському бюро в м. Тернополі, а також міжнародній юридичній компанії «Lexine» в Варшаві (Польща). більше інформації »

»Найбільш читані статті в рубриці

21.09.2010 | Юридична консультація

»Найновіші статті в рубриці

29.07.2011 | Безоплатна правова допомога
28.07.2011 | Порядок заняття приватною нотаріальною діяльністю
01.10.2010 | Право на безплатну правову допомогу
21.09.2010 | Юридична консультація
16.08.2010 | Хто видає дозволи на придбання, зберігання, перевезення та використання вогнепальної зброї?

»Найчастіше читані питання в рубриці

04.05.2011 | Допомога по догляду за дитиною
02.05.2011 | Допомога по безробіттю для члена особистого селянського господарства
16.05.2011 | Звільнення від строкової служби
10.09.2010 | Вихід на пенсію державного службовця у зв'язку з погіршенням стану здоров'я
29.10.2010 | Стаж державної служби

»Найновіші питання в рубриці

16.05.2011 | Звільнення від строкової служби
04.05.2011 | Допомога по догляду за дитиною
02.05.2011 | Допомога по безробіттю для члена особистого селянського господарства
29.10.2010 | Стаж державної служби
10.09.2010 | Вихід на пенсію державного службовця у зв'язку з погіршенням стану здоров'я
 
Юридичні консультації Юридичні консультації Юридичні консультації
Думки
Юридичні консультації Юридичні консультації Юридичні консультації
Опитування
Які переваги юридичних порад, що даються через Інтернет
Нижча ціна
Швидкість відповіді
Зручність
Анонімність
Ніколи не користувався з інтернетових послуг юридичних

Юридичні консультації Судова практика | Контакт | Наші партнери | Реклама | Про нас | Політика конфіденційності | Порекомендуй сервіс другові